Skip to content Skip to footer

REUMATOLOG

dr Barbara Szymańska-Cygler

Lekarz Barbara Szymańska-Cygler jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, , Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Barbara Szymańska-Cygler diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Barbara Szymańska-Cygler umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej.

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Lekarz w Klinice i Poliklinice Układowych Chorób Tkanki Łącznej Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu układowych chorób tkanki łącznej, a zwłaszcza: tocznia rumieniowatego układowego, twardziny układowej, zespołu Sjőgrena , miopatii zapalnych, reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, łuszczycowego zapalenia stawów
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego. Posiadam Certyfikat Umiejętności Badania Kapilaroskopowego PTR.

Address: Pruszkowska 6 02-118 Warszawa-Ochota

Contact Form